Zoals de meesten van u wel weten, worden er in onze wijk veel naschoolse activiteiten georganiseerd voor kinderen. Al een paar jaar nu, starten alle clubs en organisaties het nieuwe seizoen met een evenement onder de noemer 'Ster van Noord' om kinderen te laten ontdekken, waar ze allemaal aan mee kunnen doen. Ook dit jaar worden alle kinderen uit de groepen 5 t/m 8 in Amsterdam Noord van harte uitgenodigd om mee te doen op woensdagmiddag 21 en 28 september en op 5 oktober. (Van 14.30 uur tot 16.30 uur op diverse locaties rondom sporthal Elzenhagen aan het J.H. Hisgenpad.)

Op school zijn er inschrijfformulieren uitgedeeld, waarmee de kinderen zich op kunnen geven voor de activiteit van hun voorkeur. De inschrijfformulieren kunnen tot en met komende maandag 12 september worden ingeleverd bij de eigen leerkracht. Extra inschrijfformulieren voor dit start-evenement liggen in de hal op het plankje bij juf Latifa (files/folder_2016.pdf). Voor meer informatie over de wijk- en sportclubs in de buurt van onze school en Amsterdam Noord kunt u ook alvast een kijken op de vernieuwde website: www.sterrenmakers.nl